Lorem

TimeWaver Cardio

TimeWaver Cardio

Pomiar zmienności rytmu serca (HRV)

TimeWaver Cardio
System TimeWaver Cardio Pulse umożliwia pomiar fali tętna i ocenę zmienności rytmu serca (HRV).

Pomiar ten – przeprowadzany za pomocą klipsa na palec do stosowania w środowisku medycznym – został opracowany w celu dostarczenia informacji o poziomie stresu i witalności danej osoby.

System TimeWaver Cardio Pulse został zaprojektowany w celu ułatwienia pogłębionej analizy i wsparcia wyboru dodatkowych aplikacji. Został opracowany w celu oceny najważniejszej ze wszystkich częstotliwości fizjologicznych, a mianowicie bicia serca, pod kątem jego wewnętrznej spójności.

Wynik jest przedstawiany w 14 parametrach, za pomocą przejrzyście ułożonego kolorowego wykresu w celu podkreślenia nierównowagi.

Parametry systemu TimeWaver Cardio Pulse podzielone są na cztery główne grupy:
TimeWaver Cardio
TimeWaver Cardio

Wszechstronną analizę zapewnianą przez system TimeWaver Cardio Pulse uzupełnia zwięzła i łatwa w użyciu ocena dla początkujących, zaprojektowana w celu zapewnienia szybkiego wglądu w stan stresu klienta za pomocą trzech parametrów jakości stresu. Wszystkie oceniane dane systemu TimeWaver Cardio Pulse zapewniają jedynie chwilową ocenę.

TimeWaver Cardio
TimeWaver Cardio

HRV w połączeniu z technologią TimeWaver

TimeWaver Broschüren

Państwa broszura TimeWaver

Czytanie oznacza zrozumienie: Zamówcie Państwo swoją osobistą broszurę TimeWaver w formie PDF i dowiedzcie się wszystkich szczegółów o produktach TimeWaver.

TimeWaver Präsentation

Prezentacja online

Zobaczyć to znaczy zrozumieć: Zapraszamy do obejrzenia prezentacji online i odkrycia, co można osiągnąć dzięki systemom TimeWaver!

Uwaga: System TimeWaver Cardio Pulse nie jest przeznaczony do diagnozowania lub leczenia chorób ani nie zastępuje leczenia medycznego.