Lorem

TimeWaver i
Marcus Schmieke

Technologia i nauka dla przyszłości

Technologia Pola Informacyjnego i aplikacji częstotliwości TimeWaver jest obecnie używana przez ponad 2000 użytkowników na całym świecie.* Łączy ich wiara i zaufanie, że ciągły postęp dzisiejszej wiedzy naukowej i najnowocześniejszych technologii, w połączeniu ze świadomością i jasnymi wartościami, może stworzyć lepszą przyszłość dla całej ludzkości.

TimeWaver został założony w 2007 roku i stale napędza rozwój przełomowych produktów medycznych i nowych koncepcji w dziedzinie Technologii Pola Informacyjnego i Aplikacji Częstotliwościowych. W ciągu kilku lat, bez większego wsparcia reklamowego lub marketingowego, idea TimeWaver doświadczyła ogromnego i ciągłego sukcesu w wielu krajach, nie tylko w profesjonalnych zastosowaniach dla dobrego samopoczucia i holistycznego zdrowia, ale także w takich dziedzinach jak biznes, coaching, i rozwój osobisty.

Firma ma siedzibę w zamku Kränzlin, niedaleko Berlina. Niektóre z naszych seminariów odbywają się tam w pięknych starych budynkach; jeśli nas odwiedzisz, będziesz miał okazję osobiście poznać nas i naszą filozofię firmy!

TimeWaver może służyć całej ludzkości

Nasz sukces to także sukces naszych partnerów, użytkowników i przyjaciół. Ludzie i pełne zaufania relacje z innymi należą do naszych najważniejszych wartości.

TimeWaver należy również do wiodących sił w dziedzinie badań i rozwoju: Uczestniczymy w niektórych z najbardziej istotnych sympozjów i wydarzeń dotyczących technologii Pola Informacyjnego, fizyki kwantowej, zastosowań integracyjnych i holistycznego zdrowia.

Nasz sukces to także sukces naszych partnerów, użytkowników i przyjaciół. Ludzie i pełne zaufania relacje z innymi należą do naszych najważniejszych wartości.

TimeWaver należy również do wiodących sił w dziedzinie badań i rozwoju: Uczestniczymy w niektórych z najbardziej istotnych sympozjów i wydarzeń dotyczących technologii Pola Informacyjnego, fizyki kwantowej, zastosowań integracyjnych i holistycznego zdrowia.

Prezentacja firmy TimeWaver

Warto zapoznać się z naszą prezentacją firmową. Znajdą w niej Państwo wszystko, co najważniejsze o TimeWaver i naszej pracy w zwartej formie.

Marcus Schmieke i TimeWaver

Wynalazca, przedsiębiorca i wizjoner: Marcus Schmieke już jako dziecko i nastolatek miał za sobą karierę koncertującego pianisty i mistrza szachowego, gdy zdecydował się spędzić kilka lat jako mnich w indyjskim klasztorze i jednocześnie studiować fizykę.

Doszedł do wniosku, że dzisiejszych problemów w naukach przyrodniczych nie da się rozwiązać bez pomocy duchowości i filozofii. Synteza tych trzech dyscyplin jest najważniejszą wartością i myślą przewodnią w jego życiu.

Oprócz pracy z TimeWaver, Marcus Schmieke prowadzi na całym świecie wykłady na tematy naukowe, filozoficzne i medyczne. Jest autorem licznych książek i prac naukowych.

Ponadto jest założycielem Existential Consciousness Research Institute (ECR) oraz Institute for Applied Consciousness (IACR) pod Berlinem, gdzie prowadzone są badania nad interakcją między materią a świadomością.

TimeWaver Broschüren

Państwa broszura TimeWaver

Czytanie oznacza zrozumienie: Zamówcie Państwo swoją osobistą broszurę TimeWaver w formie PDF i dowiedzcie się wszystkich szczegółów o produktach TimeWaver.

TimeWaver Präsentation

Prezentacja online

Zobaczyć to znaczy zrozumieć: Zapraszamy do obejrzenia prezentacji online i odkrycia, co można osiągnąć dzięki systemom TimeWaver!

* Technologia Pola Informacyjnego jest zastrzeżoną technologią firmy TimeWaver. Opiera się ona na teorii, że Pole Informacyjne jest niematerialną sferą, poprzez którą komunikują się duch i materia. Odzwierciedla ono to, co uważamy za duchowe znaczenie wydarzeń życiowych. Istnienie takiego pola jest omawiane w literaturze naukowej.

Analiza w Polu Informacyjnym ma na celu poszukiwanie wzorców informacyjnych, które przyczyniają się do harmonizacji Pola Informacyjnego. W tym celu treści takie jak zdania opisowe ułożone w listy otrzymują priorytet poprzez ocenę danych fizycznego generatora szumu. Z doświadczenia naszych użytkowników wynika, że priorytet ten odzwierciedla istotność dla użytkownika. Analiza w Polu Informacyjnym odzwierciedla kombinację czynników w momencie dokonywania analizy, łącznie z intencją użytkownika. Przeprowadzenie analizy w innym momencie może mieć odmienny wynik ze względu na zmiany w zmiennych środowiskowych.

TimeWaver przeprowadził niezaślepione badania “przed/po” w kontrolowanych i randomizowanych grupach uczestników. Badania te sugerują, że samopoczucie uczestników było wyższe po zastosowaniu. Przypisujemy to harmonizacji Pola Informacyjnego, w którym energia życiowa, zwana również qi (lub chi) i prana, zostaje przywrócona do przepływu. Nie zostało to jednak potwierdzone przez niezależne badania.