Lorem

Zastosowanie częstotliwości

w Państwa praktyce medycznej

TimeWaver Frequency

System TimeWaver Frequency to urządzenie medyczne do stosowania mikroprądów.

Pacjenci są skutecznie wspierani na poziomie bioenergetycznym i odnoszą korzyści w postaci lepszego samopoczucia i witalności.

Medyczne obszary zastosowania systemu TimeWaver Frequency to

Objawowe leczenie bólu przewlekłego, fibromialgii i bólu kostnego

Objawowe leczenie migreny

Leczenie wspomagające choroby psychiczne, takie jak depresja, lęk i związane z nimi zaburzenia snu

System TimeWaver Frequency można również dostosować do własnych potrzeb:

Użytkownicy mogą opracować własne protokoły, aby wzbogacić swoje zastosowania.

Wsparcie dla Państwa gabinetu lekarskiego

Dzięki samodzielnej pracy systemu TimeWaver Frequency, wymagającej jedynie minimalnej interwencji operatora, jego użytkownicy mają więcej czasu na zajmowanie się innymi pacjentami. Potwierdzają to doświadczenia tysięcy użytkowników na całym świecie, głównie lekarzy, naturopatów i fizjoterapeutów.

Państwa droga do holistycznego zdrowia

Oprócz zastosowań medycznych, system TimeWaver Frequency łączy zastosowania częstotliwościowe i technologię Pola Informacyjnego, aby wspierać dobre samopoczucie. Bardzo subtelne prądy o specjalnie przeanalizowanych częstotliwościach są przekazywane do ciała przez elektrody.

Stosowanie częstotliwości

Aplikacja jest nieinwazyjna; pacjenci odczuwają nie więcej niż lekkie mrowienie podczas tej procedury.

Podczas około 20-60-minutowej aplikacji pacjenci mogą się zrelaksować, pozwolić, by częstotliwości zaczęły działać i odzyskać siły do codziennego życia – pierwszy krok do holistycznego zdrowia!

TimeWaver Broschüren

Państwa broszura TimeWaver

Czytanie oznacza zrozumienie: Zamówcie Państwo swoją osobistą broszurę TimeWaver w formie PDF i dowiedzcie się wszystkich szczegółów o produktach TimeWaver.

TimeWaver Präsentation

Prezentacja online

Zobaczyć to znaczy zrozumieć: Zapraszamy do obejrzenia prezentacji online i odkrycia, co można osiągnąć dzięki systemom TimeWaver!

Uwaga: Technologia Pola Informacyjnego jest zastrzeżoną technologią firmy TimeWaver. Opiera się ona na teorii, że Pole Informacyjne jest niematerialną sferą, poprzez którą komunikują się duch i materia. Odzwierciedla ono to, co uważamy za duchowe znaczenie wydarzeń życiowych. Istnienie takiego pola jest omawiane w literaturze naukowej. Urządzenie TimeWaver Frequency jest urządzeniem medycznym, przeznaczonym do stosowania przez pracowników służby zdrowia w placówkach służby zdrowia i nie jest zatwierdzone do użytku w warunkach domowych. Zastosowanie urządzenia u pacjenta jest wyłącznie decyzją pracownika medycznego, który jest odpowiedzialny za posiadanie odpowiedniego przeszkolenia i dokonanie świadomego osądu medycznego. W Unii Europejskiej system TimeWaver Frequency jest wyrobem medycznym do leczenia bólu w przypadku bólu przewlekłego, fibromialgii, bólu kostnego i migreny, a także do leczenia wspomagającego chorób psychicznych, takich jak depresja, lęk i związane z nimi zaburzenia snu. System TimeWaver Frequency należy zawsze stosować zgodnie z jego instrukcją obsługi.

Free Online
Presentation: